Contact

brede kijk op kinderopvang

kommagroep

Vragen? Opmerkingen?

 

Hoofdkantoor

Kommagroep

Hendrik-I-Lei 17

1800 Vilvoorde

Routebeschrijving

 

Administratief centrum

Koningin Astridlaan 12

2800 Mechelen

Tel 015 71 50 55

info@vdkomma.be

Routebeschrijving

 

Gedelegeerd bestuurder

Antoine De Raes

GSM 0476 77 92 44

Mail

 

Operationeel directeur

Omar El Zamouri

GSM 0498 87 59 28

Mail

 

Medewerker personeel

Natalie Konings

GSM 0473 36 42 81

Mail

 

Medewerker pedagogie

Shana Uyttendaele

GSM 0498 87 59 27

Mail

 

Medewerker financiƫn

Tel : 015 71 50 55

Mail

 

 

Vorming

 

K+

vormingen@vdkomma.be

Hendrik-I-Lei 17

1800 Vilvoorde

 

Ondersteuning

 

Buitenschoolse kinderopvang

 

Dina Librecht

GSM 0473 36 42 93

Mail

 

 

VoorZet

 

Lobke Vanhee

Tel 02 757 96 90

GSM 0491 56 94 77

Mail

 

Marijke Goeman

Tel  02 757 96 90

GSM 0494 42 96 89

Mail

 

Anne Moens

Tel  02 757 96 90

GSM 0490 42 42 82

Mail

 

 

Pedagogische en taalondersteuningsdienst

 

pto@vdkomma.be

 

Lobke Vanhee

GSM 0491 56 94 77

Mail

 

Anne Moens

GSM 0490 42 42 82

Mail

 

Lien Joly

GSM 0490 42 42 78

Mail

 

Sylvie Vandewiele

GSM 0490 42 42 79

Mail

 

Shauni Ringoet

GSM 0478 64 95 83

Mail

Kinderopvang 2,5 tot 12 jaar

Buitenschoolse kinderopvang

 

Kosko

Baron Leroystraat 31

2100 Deurne

GSM verantwoordelijke 0499 52 31 59

GSM begeleiding 0476 82 04 13

kosko@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Laro

Chirolokaal DonBosco

Salesianenlaan 1

2660 Hoboken

GSM verantwoordelijke 0473 83 44 03

GSM begeleiding 0474 94 11 73

laro@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Napewaki

F. Coosemansstraat 41

2600 Berchem

GSM verantwoordelijke 0473 83 44 03

Tel 03 297 34 16

napewaki@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Patoe

Stipstraat 1

3945 Ham

GSM verantwoordelijke 0473 53 79 35

Tel 013 53 11 56

patoe@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Peli

Terlindenhofstraat 150

2170 Merksem

GSM verantwoordelijke 0474 97 59 50

GSM begeleiding 0474 94 29 37

peli@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Pimboli

Steenstraat 80

9420 Erpe-Mere

GSM  verantwoordelijke 0473 56 59 64

GSM begeleiding 0493 17 06 51

Tel 053 78 11 87

pimboli@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Skoffel

Van Steenlandstraat 15

2100 Deurne

GSM verantwoordelijke 0499 52 31 59

GSM begeleiding 0474 94 29 58

skoffel@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Spoenk

Pastoor Goetschalckxstraat 57

2180 Ekeren

GSM verantwoordelijke 0474 97 59 50

spoenk@vdkomma.be

Begeleiding:

GSM Kleurenboom 04 91 42 04 05

GSM Driehoek 04 78 64 95 27

administratie.spoenk@vdkomma.be

 

routebeschrijving

 

Woezel

Hendrik I Lei 17

1800 Vilvoorde

GSM verantwoordelijke 0478 84 09 21

GSM begeleiding 0470 66 30 99

woezel@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Zoef

Pastorijstraat 15 en 19

1982 Weerde

GSM verantwoordelijke 0492 68 67 89

GSM begeleiding 0492 94 89 68

zoef@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Flexibele en Occasionele Opvang

 

Stipstraat 1

3945 Ham

Tel 013 46 20 09

 

Vakantiewerking

 

Eiernest

Waregemsesteenweg 22

9770 Kruishoutem

GSM verantwoordelijke 0498 29 27 06

eiernest@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Binnenschoolse opvang

 

Kruishoutem

Passionistenstraat 25

9770 Kruishoutem

GSM verantwoordelijke 0498 29 27 06

Tel 09 381 06 73

opvang.gemeenteschool@vdkomma.be

routebeschrijving

Kinderopvang 0 tot 3 jaar

Kinderdagverblijf

 

Chiki

Churchilllaan 55 a

2900 Schoten

GSM verantwoordelijke 0492 73 05 71

Tel 03 646 09 91

chiki@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Hollypop

Hollebeekstraat 376

1630 Linkebeek

GSM verantwoordelijke 0493 11 17 23

Tel 02 361 36 88

hollypop@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Kraaiennestje

Lijsterbessenbomenlaan 35

1950 Kraainem

GSM verantwoordelijke 0492 64 96 79

tel 02 306 45 80

kraaiennestje@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Malki

Jubellaan 95

2800 Mechelen

GSM verantwoordelijke 0473 36 42 98

Tel 015 42 17 70

malki@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Petit Patoe

Stipstraat 1

3945 Ham

GSM verantwoordelijke 0473 53 79 35

Tel 013 53 11 56

petitpatoe@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Pieni

Maaldersstraat 59

2060 Antwerpen

GSM verantwoordelijke 0492 73 05 71

Tel 03 233 00 39

pieni@vdkomma.be

routebeschrijving

 

Zwalmnest

Neerstraat 27/6

9630 Zwalm

GSM 0491 17 92 31

Tel 055 60 50 96

zwalmnest@vdkomma.be

routebeschrijving

 

 

't Nestje

Spekestraat 1

3980 Tessenderlo

Tel 013 66 42 89

info.nestje@vdkomma.be

 

 

't Nestje 2

Begijnenwinning 6

3980 Tessenderlo

Tel 013 66 42 89

info.nestje@vdkomma.be

 

 

Administratief centrum

Koningin Astridlaan 12 - 2800 Mechelen

info@vdkomma.be

Ondernemingsnummer vzw Komma 0477-558-120

Ondernemingsnummer vzw VDKO 0451-789-772